Imagem

Čiužiniai

Tinklelis
-30%
TOP PREKĖ
Čiužinys RIPOSO VERONA 20 cm storio
      Dvipusis čiužinys - vidutinio kietumo su tvirtu putų poliuretano sluoksniu. Integruota 7 zonų ilgaamžių Pocket spyruoklių sistema, kuri suteikia komfortą ir neperduoda šalia miegančio partnerio judesių Tarp spyruoklių bloko ir putų poliuretano yra papildomas sluoksnis, kuris čiužiniui suteikia tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Ilgaamžių Pocket spyruoklių sistema suteikia komfortą ir užtikrina kokybišką miegą. Puikiai prisitaiko prie kiekvieno žmogaus kūno anatomijos, tolygiai paskirsto gulinčio žmogaus svorį. Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, todėl neperduoda šalia miegančio ..
169.40€ 242.00€ Be PVM: 169.40€
iki -35%
Naujiena
Čiužinys RIPOSO HARMONY 20 cm storio
      Riposo Harmony čiužinys – idealus sprendimas poroms, turinčioms skirtingų poreikių! 4 skirtingi kietumo lygiai viename čiužinyje! Pasirinkite norimą kietumo lygį ir atramą, ir mėgaukitės idealiu poilsiu!    7 anatominės komforto zonos, kad jūsų kūnui būtų suteikta tinkama atrama ir jis atsipalaiduotų miego metu.  Profiliuotas pagrindo paviršius užtikrina dar tobulesnį prisitaikymą bei didesnį oro laidumą. Vartomas čiužinio pagrindas. 4 kietumo lygiai: pasirinkite Jums tinkamiausią kietumo lygį. Čiužinio pagrindas sudarytas iš dviejų skirtingų branduolių, todėl Jūs ir Jūsų partneris galite pasirinkti kiekvienam indivi..
231.40€ 356.00€ Be PVM: 231.40€
iki -45%
Naujiena
Čiužinys RIPOSO ROYAL 26 cm storio
        RIPOSO Royal čiužinys – prabanga, idealus prisitaikymas prie kūno formų ir išskirtinis komfortas!   Čiužinio pagrindas sudarytas iš multipocket spyruoklių bloko, kuris užtikrina dar geresnį prisitaikymą prie individualių Jūsų kūno formų. Multipocket spyruoklių sistema pasižymi didesniu spyruoklių, įvilktų į kišenes, skaičiumi ir tolygesniu svorio paskirstymu. Įvilktų spyruoklių sistema yra geriausias pasirinkimas, kai norima tikrai kokybiško poilsio. Viena čiužinio pusė yra vidutinio kietumo, su latekso sluoksniu, kuris yra su vertikaliais oro ventiliaciniais kanalais, išdėstytais pagal anatomines žmo..
449.10€ 499.00€ Be PVM: 449.10€
-30%
Naujiena
Čiužinys RIPOSO NATURA COCO 23 cm storio
Pajuskite vėsą ir gaivą savo miegamajame! RIPOSO Natura Coco čiužinys su natūraliu kokoso pluoštu užtikrins tobulą oro pralaidumą! Tai ortopedinis čiužinys, puikiai prisitaikantis prie individualių Jūsų kūno formų. Dvipusis čiužinys, su elastingu putų poliuretanu – viena pusė vidutinio kietumo, kita pusė kieta, su kokoso plaušo sluoksniu. Natūralus kokoso plaušo sluoksnis užtikrina išskirtinį laidumą orui bei vėsos pojūtį visą naktį. Pagrindas sudarytas iš ilgaamžių Pocket spyruoklių bloko, kuris paskirsto kūno svorį tolygiai, kad išvengtumėte nugaros skausmų ir neperduoda šalia miegančio partnerio judesių. Kokoso plau&..
217.00€ 310.00€ Be PVM: 217.00€
-50%
Naujiena
Čiužinys RIPOSO ORTOPEDICAL 25 cm storio
      Integruota 7 zonų ilgaamžių Pocket spyruoklių sistema, kuri suteikia komfortą ir neperduoda šalia miegančio partnerio judesių. Viskozės elastinė medžiaga tolygiai paskirsto kūno svorį bei mažina nugaros, pečių ir klubų skausmus. Dvipusis  čiužinys. Viena pusė - minkštesnė, su  3 cm sluoksnio viskozės elastine medžiaga, kita pusė - vidutinio kietumo su 3 cm putų poliuretano sluoksniu. Aukštis - 25 cm. Prabangus, ypatingai švelnus, daigstytas užvalkalas, impregnuotas Aloe Vera ekstraktu, nuimamas ir skalbiamas, antibakterinis. Vidutinio kietumo/minkštesnis čiužinys. Čiužiniui taikoma 2 metų garant..
180.00€ 360.00€ Be PVM: 180.00€
iki -35%
Čiužinys RIPOSO VISCO 24cm storio
    Integruota 7 zonų ilgaamžių Pocket spyruoklių sistema, kuri suteikia komfortą ir neperduoda šalia miegančio partnerio judesių. Viskozės elastinė medžiaga tolygiai paskirsto kūno svorį bei mažina nugaros, pečių ir klubų skausmus. Dvipusis  čiužinys. Viena pusė - vidutinio kietumo su 3 cm sluoksnio viskozės elastine medžiaga, kita pusė - kieta su 3 cm sluoksniu tvirto (HD) putų poliuretano. Aukštis - 24 cm. Prabangus, ypatingai švelnus, daigstytas Tencel audinio užvalkalas, sutvirtintais kraštais, šoninėmis rankenomis, nuimamas ir skalbiamas, antibakterinis. Vidutinio kietumo / kietas čiužinys. Čiužiniui taikoma 5 metų garanti..
222.30€ 342.00€ Be PVM: 222.30€
iki -30%
Čiužinys RIPOSO MILANO 16 cm storio
    Patogus ir tvirtas RIPOSO MILANO čiužinys garantuos Jums kokybišką miegą ir poilsį. Čiužinys atitinka visus ortopedinius bei anatominius reikalavimus. Tolygiai paskirstomas gulinčio žmogaus svoris. Dvipusis - vidutinio kietumo, iš abiejų pusių tvirtas putų poliuretanas. Aukštis - 16 cm. Itin laidus orui, rekomenduojamas žmonėms, turintiems prakaitavimo problemų. Antialergiškas, nesiveisia alergiją sukeliančios dulkių erkutės, todėl miegodami galėsite lengviau kvėpuoti. Švelnus, minkštas, putlus, iš vienos pusės daigstytas čiužinio užvalkalas. Specialus čiužinio apatinės dali..
136.00€ 160.00€ Be PVM: 136.00€
iki -30%
Čiužinys RIPOSO MEMORY SILVER 18 cm storio
    Sukurkite komfortą savo miegamajame! RIPOSO Memory Silver čiužiniai itin patogūs ir komfortiški. 4 cm sluoksnio viskozės elastinė medžiaga "Memory" tobulai prisitaiko prie kūno, todėl  nugara ir stuburas visada išlieka taisyklingoje padėtyje. Žemiau esantis 13 cm storio putų poliuretano sluoksnis suteikia tvirtą atramą kūnui. Dvipusis čiužinys. Viena pusė - vidutinio kietumo su viskoelastinės medžiagos "Memory" sluoksniu, kita pusė - šiek tiek kietesnė - su tvirto putų poliuretano sluoksniu.  Dar didesnis oro pralaidumas, kuris išgaunamas dėl specialių čiužinio pagrinde esančių kanalų. Na..
189.00€ 270.00€ Be PVM: 189.00€
-20%
TOP PREKĖ
RIPOSO BABY čiužinys 10 cm storio
RIPOSO BABY čiužinukas užtikrins saldų ir saugų vaikelio miegą! RIPOSO BABY čiužinuko pagrindas yra pagamintas pagal anatominius bei ortopedinius reikalavimus. Viso kūno svoris yra paskirstomas tolygiai, tai padeda formuoti ir taisyklingą stuburą. Vaikelio stuburui suteikiama tinkama atrama. Čiužinukas yra dvipusis – vidutinio kietumo. Čiužinuko pagrindas pagamintas iš tvirto putų poliuretano su ventiliaciniais kanalais, kurie užtikrina nuolatinę oro cirkuliaciją čiužinuko viduje. Ypatingai švelnus ir minkštas, iš vienos pusės daigstytas prabangus Tencel pluošto užvalkalas nedirgina odos, sugeria ir išgarina drėgmę, todėl vaikutis nepra..
69.60€ 87.00€ Be PVM: 69.60€
iki -30%
Čiužinukas RIPOSO BAMBOO 3,5 сm storio
  Jūsų poilsis pats svarbiausias!     Pilnavertis miegas yra būtinas darbingumui ir gerai organizmo būklei palaikyti.Tik gerai išsimiegoję Jūs būsite produktyvūs ir nestokosite puikios nuotaikos!   RIPOSO čiužinukai 3,5 cm ir 6 cm yra minkštesni, o RIPOSO Aloe Vera čiužinukas 5 cm storio yra kietesnis. RIPOSO čiužinuko pagrindas pagamintas iš aukštos kokybės, orui pralaidžios, viskozės elastinės medžiagos "Memory". Viskozės elastinė medžiaga "Memory" tobulai prisitaiko prie kūno formų ir svorio reaguodama į kūno temperatūrą, taip suteikdama maksimalų komfortą. RIPOSO čiužinukas padeda išlaikyti stuburą taisyklingoje padėty..
61.60€ 88.00€ Be PVM: 61.60€
iki -30%
Čiužinukas RIPOSO ALOE VERA 5 сm storio
RIPOSO čiužinukas Aloe Vera 5 cm yra kietesnis, o RIPOSO čiužinukai 3,5 cm ir 6 cm storio minkštesni. RIPOSO čiužinuko pagrindas pagamintas iš aukštos kokybės, orui pralaidžios, viskozės elastinės medžiagos "Memory. Viskozės elastinė medžiaga "Memory" tobulai prisitaiko prie kūno formų ir svorio reaguodama į kūno temperatūrą, taip suteikdama maksimalų komfortą. RIPOSO čiužinukas padeda išlaikyti stuburą taisyklingoje padėtyje miego metu.    Aloe Vera užvalkaliuko savybės ir privalumai:  Alavijų ekstraktas pasižymi ypatingu raminančiu ir atpalaiduojančiu poveikiu. Alavijų lapų gelio sudėtyje yra 160 vertingų biologinių medžiagų, ferm..
73.50€ 105.00€ Be PVM: 73.50€
iki -30%
Naujiena
Čiužinukas RIPOSO DELUXE 7 zonų 7 сm storio
  Tai čiužinukas, kuris užtikrins, kad ryte atsibusite žvalūs ir pailsėję. 7 zonos skirtos tam, kad Jūsų kūno svoris būtų paskirstomas tolygiai ir kad Jūsų kūnas tinkamai atsipalaiduotų miego metu. Išskirtinis 7 anatominių zonų čiužinukas tobulai prisitaiko prie kūno formų ir suteikia neapsakomą komfortą bei masažo pojūtį. 7 cm storio čiužinukas yra dvipusis, todėl galėsite pasirinkti ant kokio pagrindo norite miegoti – kietesnio ar minkštesnio. Reljefinis čiužinuko paviršius sukuria oro kanalus, kurie vėsina ir neleidžia prakaituoti. Neperduodami šalia miegančio partnerio judesiai. Švelnaus pluošto užvalkala..
89.60€ 128.00€ Be PVM: 89.60€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 15 (2 puslapių)