iki 40% nuolaida
Čiužiniams
Iki akcijos pabaigos liko:...

Imagem

Dulkių siurbimo įranga

Tinklelis
-50%
Naujiena
Dulkių siurblys vakuuminis
        Prekės aprašymas:                                                                  Dulkių surinkimas be maišų (2L) 4.5M maitinimo laidas su automatiniu laidų pervyniojimu Metalinis teleskopinis vamzdis Aukšto efektyvumo grindų šepetys Tylos sistema HEPA filtrų sistema Aliuminio variklis Kintamos galios valdymas Standartinis priedas: sofos šepetys, purkštuko antgalis 78 CM metalinis teleskopinis vamzdis / ECO grindų šepetys..
107.50€ 215.00€ Be PVM: 107.50€
-50%
Naujiena
Dulkių siurblys vakuuminis
Niekas nevalo taip, kaip jis. Susiurbia daugiau dulkių ir purvo iš visų pusių per trumpesnį laiką.  Dėl unikalios 360° siurbimo antgalio konstrukcijos jis susiurbia nešvarumus ir dulkes iš visų pusių, ne tik iš priekio, bet ir iš galo. Jis yra patikimas ir galingas su oro pūtimo funkcija, sauso, drėgno purvo siurbimui. Talpi dulkių surinkimo talpa leis išsiurbti daugiau dulkių. Šis siurblys, tai didžiausias pagalbininkas švariems ir jaukiems namams!     Prekės savybės:                                        &..
92.50€ 185.00€ Be PVM: 92.50€
-50%
Naujiena
Dulkių siurblys vakuuminis
        Prekės aprašymas:                                                                  Dulkių siurblys  Daugiapakopė filtravimo sistema Filtruokite HEPA 13 Oro srauto valdymas ant rankenos Pedalų perjungiklis ir automatinis virvelių perjungiklis 360 ° pasukama ir nematoma žarna Vienu paspaudimu išleiskite dulkes Priedai: plastikinis dviejų dalių vamzdis, kilimas ir vidaus šepetys, „2 viename“ antgalis, lengvai pasiekiama žarna su oro ..
63.00€ 126.00€ Be PVM: 63.00€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)