iki 40% nuolaida
Čiužiniams
Iki akcijos pabaigos liko:...

Imagem

Rūbų lyginimo įranga

Tinklelis
-50%
Naujiena
Lyginimo lenta Argento
Naujos kartos lyginimo lenta ARGENTO su antistatiniu paviršiumi neleis jūsų rūbams elektrintis, o spalvingas, medvilninis lentos paviršius, suteiks žaismingumo!    Lyginimo lenta,  su stabiliu, patogiu ir neįkaistančiu laikikliu lygintuvui Ji tiks tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams naudoti 100% medvilninės danga su elastingu pagrindu Metalinės kojos su gumomis apačioje suteiks lentai stabilumo ir neleis slysti Ryškių spalvų paviršius, suteiks žaismingumo Matmenys: 165 cm x 96 cm Garantija: 2 metai.     APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais g..
46.00€ 92.00€ Be PVM: 46.00€
-50%
Naujiena
Lyginimo lenta Bianco
Naujos kartos lyginimo lenta BIANCO su antistatiniu paviršiumi neleis jūsų rūbams elektrintis, o spalvingas, medvilninis lentos paviršius, suteiks žaismingumo!    Lyginimo lenta,  su stabiliu, patogiu ir neįkaistančiu laikikliu lygintuvui Ji tiks tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams naudoti 100% medvilninės danga su elastingu pagrindu Metalinės kojos su gumomis apačioje suteiks lentai stabilumo ir neleis slysti Ryškių spalvų paviršius, suteiks žaismingumo Matmenys: 155cm x 90cm Garantija: 2 metai.     APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gaud..
34.00€ 68.00€ Be PVM: 34.00€
-50%
Naujiena
Lyginimo lenta Negro
Naujos kartos lyginimo lenta NEGRO su antistatiniu paviršiumi neleis jūsų rūbams elektrintis, o spalvingas, medvilninis lentos paviršius, suteiks žaismingumo!    Lyginimo lenta,  su stabiliu, patogiu ir neįkaistančiu laikikliu lygintuvui Ji tiks tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams naudoti 100% medvilninės danga su elastingu pagrindu Metalinės kojos su gumomis apačioje suteiks lentai stabilumo ir neleis slysti Ryškių spalvų paviršius, suteiks žaismingumo Matmenys: 110cm x 34cm Garantija: 2 metai.     APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gauda..
23.00€ 46.00€ Be PVM: 23.00€
-50%
Naujiena
Lyginimo lenta Verde
Naujos kartos lyginimo lenta VERDE su antistatiniu paviršiumi neleis jūsų rūbams elektrintis, o spalvingas, medvilninis lentos paviršius, suteiks žaismingumo!    Lyginimo lenta,  su stabiliu, patogiu ir neįkaistančiu laikikliu lygintuvui Ji tiks tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams naudoti 100% medvilninės danga su elastingu pagrindu Metalinės kojos su gumomis apačioje suteiks lentai stabilumo ir neleis slysti Ryškių spalvų paviršius, suteiks žaismingumo Matmenys: 118cm x 42cm Garantija: 2 metai.     APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gauda..
45.00€ 90.00€ Be PVM: 45.00€
-50%
Naujiena
Lygintuvas
Lyginimas taip pat gali tapti malonia kasdienės rutinos dalimi, jei namuose naudojamas patogus, kokybiškas ir pakankamai galingas lygintuvas. Dabar šie prietaisai gali būti dar modernesni ir pasiūlyti kur kas daugiau papildomų funkcijų, todėl lengvai ir greitai pavyks išlyginti net ir itin susiglamžiusius audinius.      Prekės aprašymas:  Pagrindas pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno Saugus išsijungimas Jį galima pastatyti 180 ml talpos vandens indas Reguliuojama temperatūra Lengva naudoti ir valyti 1,5 m ilgio laidas Apsauga nuo perkaitimo ir varvėjimo Galingumas: 1600 vatų.    ..
15.00€ 30.00€ Be PVM: 15.00€
-50%
Naujiena
Lygintuvas
Lyginimas taip pat gali tapti malonia kasdienės rutinos dalimi, jei namuose naudojamas patogus, kokybiškas ir pakankamai galingas lygintuvas. Dabar šie prietaisai gali būti dar modernesni ir pasiūlyti kur kas daugiau papildomų funkcijų, todėl lengvai ir greitai pavyks išlyginti net ir itin susiglamžiusius audinius.        Prekės aprašymas:  Ryškių spalvų Reguliuojama temperatūra Lengva naudoti ir valyti Saugus išsijungimas Nerūdijančio plieno pagrindas 1,8 m. laidas 120 ml talpos vandens indas Apsauga nuo perkaitimo ir varvėjimo Galingumas: 2000 vatų.      APMOKĖJIMAS Už prekes galite su..
17.00€ 34.00€ Be PVM: 17.00€
-50%
Naujiena
Lygintuvas
Lyginimas taip pat gali tapti malonia kasdienės rutinos dalimi, jei namuose naudojamas patogus, kokybiškas ir pakankamai galingas lygintuvas. Dabar šie prietaisai gali būti dar modernesni ir pasiūlyti kur kas daugiau papildomų funkcijų, todėl lengvai ir greitai pavyks išlyginti net ir itin susiglamžiusius audinius.    Prekės aprašymas:  Su varvėjimo stabdymo sistema, kuri neleis užlašėti vandeniui ant audinių Greitai įkaista Galimas purškimas, lengvesniam lyginimui Automatinis, saugus išjungimas Pagrindas pagamintas iš aukštos kokybės keramikos Galingumas: 2200 vatų.        AP..
28.00€ 56.00€ Be PVM: 28.00€
-50%
Naujiena
Lygintuvas
Lyginimas taip pat gali tapti malonia kasdienės rutinos dalimi, jei namuose naudojamas patogus, kokybiškas ir pakankamai galingas lygintuvas. Dabar šie prietaisai gali būti dar modernesni ir pasiūlyti kur kas daugiau papildomų funkcijų, todėl lengvai ir greitai pavyks išlyginti net ir itin susiglamžiusius audinius.     Prekės aprašymas:  Saugus išjungimas 1,8 m., ilgio laidas Apsauga nuo varvėjimo, kad nė lašelis nenulašėtų ant audinių 400 ml talpos indas vandeniui Pagrindas pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno Galima statyti Galingumas: 2200 vatų.        AP..
24.50€ 49.00€ Be PVM: 24.50€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)