iki 40% nuolaida
Čiužiniams
Iki akcijos pabaigos liko:...

Imagem

Rūbų lyginimo įranga

Tinklelis
-50%
Naujiena
Lyginimo lenta Argento
Naujos kartos lyginimo lenta ARGENTO su antistatiniu paviršiumi neleis jūsų rūbams elektrintis, o spalvingas, medvilninis lentos paviršius, suteiks žaismingumo!  Lyginimo lenta,  su stabiliu, patogiu ir neįkaistančiu laikikliu lygintuvui. Ji tiks tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams naudoti. 100% medvilninės danga su elastingu pagrindu. Metalinės kojos su gumomis apačioje suteiks lentai stabilumo ir neleis slysti. Ryškių spalvų paviršius, suteiks žaismingumo. Matmenys: 165 cm x 96 cm. Garantija: 2 metai.     APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gau..
46.00€ 92.00€ Be PVM: 46.00€
-50%
Naujiena
Lyginimo lenta Bianco
Naujos kartos lyginimo lenta BIANCO su antistatiniu paviršiumi neleis jūsų rūbams elektrintis, o spalvingas, medvilninis lentos paviršius, suteiks žaismingumo!  Lyginimo lenta,  su stabiliu, patogiu ir neįkaistančiu laikikliu lygintuvui. Ji tiks tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams naudoti. 100% medvilninės danga su elastingu pagrindu. Metalinės kojos su gumomis apačioje suteiks lentai stabilumo ir neleis slysti. Ryškių spalvų paviršius, suteiks žaismingumo. Matmenys: 155cm x 90cm. Garantija: 2 metai.     APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gaudam..
34.00€ 68.00€ Be PVM: 34.00€
-50%
Naujiena
Lyginimo lenta Negro
Naujos kartos lyginimo lenta NEGRO su antistatiniu paviršiumi neleis jūsų rūbams elektrintis, o spalvingas, medvilninis lentos paviršius, suteiks žaismingumo!  Lyginimo lenta,  su stabiliu, patogiu ir neįkaistančiu laikikliu lygintuvui. Ji tiks tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams naudoti. 100% medvilninės danga su elastingu pagrindu. Metalinės kojos su gumomis apačioje suteiks lentai stabilumo ir neleis slysti. Ryškių spalvų paviršius, suteiks žaismingumo.  Matmenys: 110cm x 34cm. Garantija: 2 metai.     APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais g..
23.00€ 46.00€ Be PVM: 23.00€
-50%
Naujiena
Lyginimo lenta Verde
Naujos kartos lyginimo lenta VERDE su antistatiniu paviršiumi neleis jūsų rūbams elektrintis, o spalvingas, medvilninis lentos paviršius, suteiks žaismingumo!  Lyginimo lenta,  su stabiliu, patogiu ir neįkaistančiu laikikliu lygintuvui. Ji tiks tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams naudoti. 100% medvilninės danga su elastingu pagrindu. Metalinės kojos su gumomis apačioje suteiks lentai stabilumo ir neleis slysti. Ryškių spalvų paviršius, suteiks žaismingumo. Matmenys: 118cm x 42cm. Garantija: 2 metai.     APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gaudami..
45.00€ 90.00€ Be PVM: 45.00€
-50%
Naujiena
Lygintuvas
Lyginimas taip pat gali tapti malonia kasdienės rutinos dalimi, jei namuose naudojamas patogus, kokybiškas ir pakankamai galingas lygintuvas. Dabar šie prietaisai gali būti dar modernesni ir pasiūlyti kur kas daugiau papildomų funkcijų, todėl lengvai ir greitai pavyks išlyginti net ir itin susiglamžiusius audinius.      Prekės aprašymas:  Nerūdijančio plieno pagrindas; Saugus išsijungimas; Galima pastatyti; 180 ml talpos vandens indas; Reguliuojama temperatūra; Lengva naudoti ir valyti; 1,5 m ilgio laidas; Apsauga nuo perkaitimo ir varvėjimo; Galingumas: 1600 vatų.      APMOKĖJIMAS Už prekes galite s..
15.00€ 30.00€ Be PVM: 15.00€
-50%
Naujiena
Lygintuvas
Lyginimas taip pat gali tapti malonia kasdienės rutinos dalimi, jei namuose naudojamas patogus, kokybiškas ir pakankamai galingas lygintuvas. Dabar šie prietaisai gali būti dar modernesni ir pasiūlyti kur kas daugiau papildomų funkcijų, todėl lengvai ir greitai pavyks išlyginti net ir itin susiglamžiusius audinius.    Prekės aprašymas:  Su varvėjimo stabdymo sistema, kuri neleis užlašėti vandeniui ant audinių; Greitai įkaista; Galimas purškimas, lengvesniam lyginimui; Automatinis, saugus išjungimas; Keramikinis padas; Galingumas: 2200 vatų.        APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naud..
28.00€ 56.00€ Be PVM: 28.00€
-50%
Naujiena
Lygintuvas
Lyginimas taip pat gali tapti malonia kasdienės rutinos dalimi, jei namuose naudojamas patogus, kokybiškas ir pakankamai galingas lygintuvas. Dabar šie prietaisai gali būti dar modernesni ir pasiūlyti kur kas daugiau papildomų funkcijų, todėl lengvai ir greitai pavyks išlyginti net ir itin susiglamžiusius audinius.     Prekės aprašymas:  Saugus išjungimas; 1,8 m., ilgio laidas; Apsauga nuo varvėjimo, kad nė lašelis nenulašėtų ant audinių; 400 ml talpos indas vandeniui; Nerūdijančio plieno pagrindas; Galima statyti; Galingumas: 2200 vatų.        APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti n..
24.50€ 49.00€ Be PVM: 24.50€
-50%
Naujiena
Lygintuvas
Lyginimas taip pat gali tapti malonia kasdienės rutinos dalimi, jei namuose naudojamas patogus, kokybiškas ir pakankamai galingas lygintuvas. Dabar šie prietaisai gali būti dar modernesni ir pasiūlyti kur kas daugiau papildomų funkcijų, todėl lengvai ir greitai pavyks išlyginti net ir itin susiglamžiusius audinius.        Prekės aprašymas:  Ryškių spalvų; Reguliuojama temperatūra; Lengva naudoti ir valyti; Saugus išsijungimas; Nerūdijančio plieno pagrindas; 1,8 m. laidas; 120 ml talpos vandens indas; Apsauga nuo perkaitimo ir varvėjimo; Galingumas: 2000 vatų.      APMOKĖJIMAS Už prekes g..
17.00€ 34.00€ Be PVM: 17.00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)