iki 40% nuolaida
Čiužiniams
Iki akcijos pabaigos liko:...

Imagem

Čiužiniai nuo pragulų

Tinklelis
Grikių lukštų čiužinys
Grikių lukštų čiužinys   7 cm storio čiužinys tinka žmonėms, mėgstantiems kietą pagrindą, kaip pagrindinis čiužinys. Taip pat tinka žmonėms, turintiems stuburo negalavimų. "Grikės" čiužiniai yra stangrūs ir nepraranda savo formos, juose grikių lukštai tampriai supilti į siauras "rinkeles", todėl nesubyra į kraštus. 4 cm storio čiužinys tinka kaip viršutinis užklotas ant įprastinio čiužinio, jis suteikia patalui stangrumo ir gaivos pojūtį, nes grikių lukštai pralaidūs orui. Čiužiniai pralaidūs orui, todėl nesukelia prakaitavimo. Nesukelia alergijos, nes grikių lukštuose nesiveisia dulkių erkutės. Ilgai gulintiems ligoniams toks čiužinys p..
99.00€ Be PVM: 99.00€
Čiužinys nuo pragulų
Poroloninis čiužinys praguloms išvengti (stačiakampių gretasienių profilio)   Atitinka LST EN 12182:2001 standarto reikalavimus. Valomas ir dezinfekuojamas Matmenys 200x90x12 cm. Sudarytas iš didelio elastingumo porolono Porolono tankis 35 kg/m3  Iškarpytas stačiakampių gretasienių profiliu, suskirstytas į galvos, kojų ir liemens sekcijas Stačiakampiai gretasieniai išdėstyti skersai čiužinio išilginės ašies atžvilgiu Garantijos laikotarpis - 12 mėn.   Asmenims, turintiems specialius nuolatinės slaugos poreikius arba visišką negalią, kuriems yra didelė pragulų atsiradimo tikimybė, turi teisę gauti įsigijimo i&..
97.00€ Be PVM: 97.00€
'Burbulinis' čiužinys nuo pragulų su kompresoriumi
''Burbulinis" čiužinys nuo pragulų su kompresoriumi   Čiužinys pragulų prevencijai su reguliuojamo slėgio kompresoriumi, "burbulinis", skirtas pragulų atsiradimo prevencijai ir 1 stadijos pragulų gydymui. Tinkamas naudoti slaugos įstaigose, ligoninėse ar namuose. Rekomenduojamas gulintiems, paralyžuotiems ligoniams, bei asmenims kuriems gresia pragulų susidarymo pavojus. Sudarytas iš 130 kamerų skyrelių, kuriose kintamu ciklu cirkuliuoja oras ir nuolat kintantis slėgis stimuliuoja odos paviršių ir skatina geresnę kraujo apytaką padidinto pavojaus srityse. Sumažinamas spaudimas tose vietose, kur gali susidaryti pragulos ir mažėja odos pažeidimų galimybė. Oro kompresorium..
65.00€ Be PVM: 65.00€
Čiužinys nuo pragulų
Čiužinys pagamintas iš didelio tankio ir elastingumo porolono (HR35), skirtas pragulų profilaktikai, iškarpytas „kubelių“ profiliu, suskirstytais į galvos, kojų ir liemens sekcijas. Užvalkalas pasiūtas iš specialaus medicininio audinio, kuris dengia čiužinį iš visų pusių. Audinys iš neperšlampamos, higieniškos, orui pralaidžios medžiagos. Audinio savybės neleidžia daugintis bakterijoms, užvalkalas atsparus liepsnai, pasižymi ilgu eksploatacijos laiku. Užtrauktuko ilgis per dvi užvalkalo kraštines („L“ formos). Dezinfekuojamas įprastinėmis priemonėmis. Čiužinio užvalkalas atsparus dezinfekavimui autoklave +120°..
116.00€ Be PVM: 116.00€
Čiužinys nuo pragulų
Čiužinys pagamintas iš didelio tankio ir elastingumo porolono (HR50), skirtas pragulų profilaktikai. Individualiai pritaikomas išimant segmentus (kubelius). Užvalkalas pasiūtas iš specialaus medicininio audinio, kuris dengia čiužinį iš visų pusių. Audinys iš neperšlampamos, higieniškos, orui pralaidžios medžiagos. Audinio savybės neleidžia daugintis bakterijoms, užvalkalas atsparus liepsnai, pasižymi ilgu eksploatacijos laiku. Užtrauktuko ilgis per dvi užvalkalo kraštines („L“ formos). Dezinfekuojamas įprastinėmis priemonėmis. Čiužinio užvalkalas atsparus dezinfekavimui autoklave +120°C temperatūroje. Plaunamas iki + 9..
209.00€ Be PVM: 209.00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)