iki 40% nuolaida
Čiužiniams
Iki akcijos pabaigos liko:...

Imagem

Pagalvės ir antklodės

Tinklelis
iki -50%
Naujiena
RIPOSO pagalvė Organic
RIPOSO klasikinė pagalvė Organic    ORGANIC pagalvės išskirtinumas - audinys su organinės medvilnės pluoštu, kuris yra natūralus, antibakterinis ir ypatingai patvarus, užtikrinantis pagalvės ilgaamžiškumą. Pagalvė yra itin laidi orui, todėl miegodami jausitės ramiai ir nesiblaškysite, o ryte pabusite pailsėję ir žvalūs.  ORGANIC pagalvė tinkama mėgstantiems miegoti ant nugaros, šono ir pilvo. Ypatingai lengva pagalvės priežiūra - pagalvę galima skalbti, ji nesukrenta ir išlaiko savo formą. Tai ypač aktualu nuo alergijos kenčiantiems žmonėms.  ..
23.20€ 29.00€ Be PVM: 23.20€
iki -50%
RIPOSO klasikinė pagalvė COMFORT
  Klasikinės formos pagalvė sukurta tiems, kurie nori suderinti klasikines formas ir naujausias technologijas. Viskozės elastinėje medžiagoje nesiveisia dulkių erkutės, todėl ypatingai rekomenduojama žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos.   Tradicinė forma - nauji pojūčiai!     RIPOSO Comfort klasikinės formos pagalvė, kimšta viskozės elastinės medžiagos gabaliukais, puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros, galvos ir kūno svorio. Nesvarbu, kaip Jūs miegate, ant šono, nugaros ar pilvo - RIPOSO Comfort klasikinės formos pagalvė padės išvengti nugaros, kaklo ir pečių skausmų. Pagalvė iš viskozės..
23.20€ 29.00€ Be PVM: 23.20€
iki -50%
RIPOSO pagalvė Aloe Vera 60x40 cm
  Užvalkalas su alavijų ekstraktu suteikia ypatingą švelnumo pojūtį. Tinka miegantiems ant šono, nugaros ir pilvo. Ypatingai minkšta ir patogi, gerai praleidžia orą.   Viršaus audinys: 100% poliesterio mikropluoštas su alavijų (Aloe Vera) ekstraktu. Užpildas: 100% silikonizuoto poliesterio kamuoliukai (650g). Lengva prižiūrėti. Galima skalbti skalbimo mašinoje iki 60 °C temperatūros vandenyje .   Pagalvių audinys impregnuotas alijošiaus ekstraktais. Gaivina ir drėkina odą. Stiprina organizmo atsparumą neigiamam išoriniam poveikiui, tokiam kaip infekcijos ir stresas. Teigiamai veikia žmogaus ..
15.20€ 19.00€ Be PVM: 15.20€
iki -50%
RIPOSO pagalvė Aloe Vera 70x50 cm
  Užvalkalas su alavijų ekstraktu, suteikia ypatingą švelnumo pojūtį.                                  Tinka miegantiems ant šono, nugaros ir pilvo. Ypatingai minkšta ir patogi, gerai praleidžia orą.   Viršaus audinys: 100% poliesterio mikropluoštas su alavijų (Aloe Vera) ekstraktu. Užpildas: 100% silikonizuoto poliesterio kamuoliukai (650g). Lengva prižiūrėti. Galima skalbti skalbimo mašinoje iki 60 °C temperatūros vandenyje.                               &nbs..
16.00€ 20.00€ Be PVM: 16.00€
-50%
RIPOSO pagalvė Aloe Vera 90x40 cm
Ilgoji pagalvė sujungia atramą ir komfortą nauju radikaliu būdu. Ši pagalvė paremia kaklą ir galvą kiekvienoje miego situacijoje ir sumažina spaudimą, kuris sukelia kraujo cirkuliacijos sutrikimus, sukelia skausmą ir trikdo miegą. Daugiafunkcinė pagalvė gali būti pritaikoma įvairiai. Be to, kad ją galima naudoti kaip pagalvę apkabinimui, ji gali pakeisti dvi pagalves dvigulėje lovoje, nes yra ilga ir gali būti naudojama dviejų žmonių vietoj atskirų pagalvių. Taip pat ji gali būti naudojama kaip atraminė pagalvė skaitant ar žiūrint televizorių lovoje. Ant sofos ilgoji pagalvė yra neprilygstamas kompanionas atramai ir komfortui.     Pagalvė su alavijų ekstraktu suteikia ..
10.50€ 21.00€ Be PVM: 10.50€
iki -50%
RIPOSO pagalvė Aloe Vera Light 60x40 cm
    Užvalkalas su alavijų ekstraktu, suteikia ypatingą švelnumo pojūtį. Tinka miegantiems ant šono, nugaros ir pilvo. Ypatingai minkšta ir patogi, gerai praleidžia orą.   Viršaus audinys: 100% poliesterio mikropluoštas su alavijų (Aloe Vera) ekstraktu. Užpildas: 100% silikonizuoto poliesterio kamuoliukai (650g). Pagalvės matmenys: 60x40 cm. Lengva prižiūrėti. Galima skalbti skalbimo mašinoje iki 60 °C temperatūros vandenyje.   Pagalvių audinys impregnuotas alijošiaus ekstraktais     Gaivina ir drėkina odą. Stiprina organizmo atsparumą neigiamam išoriniam poveikiu, tokiam ..
14.40€ 18.00€ Be PVM: 14.40€
iki -50%
Naujiena
RIPOSO pagalvė Aloe Vera Light 70x50 cm
    Užvalkalas su alavijų ekstraktu, suteikia ypatingą švelnumo pojūtį. Tinka miegantiems ant šono, nugaros ir pilvo. Ypatingai minkšta ir patogi, gerai praleidžia orą.   Viršaus audinys: 100% poliesterio mikropluoštas su alavijų (Aloe Vera) ekstraktu. Užpildas: 100% silikonizuoto poliesterio kamuoliukai (650g). Pagalvės matmenys: 70x50 cm. Lengva prižiūrėti. Galima skalbti skalbimo mašinoje iki 60 °C temperatūros vandenyje.   Pagalvių audinys impregnuotas alijošiaus ekstraktais     Gaivina ir drėkina odą. Stiprina organizmo atsparumą neigiamam išoriniam poveikiu, tokiam ..
15.20€ 19.00€ Be PVM: 15.20€
iki -50%
RIPOSO pagalvė Baby
  RIPOSO pagalvė BABY užtikrina ramų ir sveiką Jūsų vaiko miegą. Speciali bangelės formos pagalvė patogiai apgaubia ir atremia galvą ir kaklą, atkartodama jų formą. Pagalvės pagrindą sudaro viskoelastinė madžiaga "Memory", kuri dėl savo unikalios struktūros individualiai prisitaiko prie kaklo ir galvos formų. Ortopedinė, anatomiškai prisitaikanti pagalvė. Rekomenduojama kūdikiams, vaikams ir suaugusiems, kurie mėgsta miegoti ant žemos pagalvės.    ALOE VERA UŽVALKALIUKO SAVYBĖS IR PRIVALUMAI   Alavijų ekstraktas pasižymi ypatingu raminančiu ir atpalaiduojančiu poveikiu. Alavijų lapų gelio sudėtyje ..
15.20€ 19.00€ Be PVM: 15.20€
-10%
RIPOSO pagalvė Memory
    Puiki RIPOSO Memory pagalvės forma buvo sukurta siekiant pagerinti kūno atramos komfortą bei sumažinti spaudimą miego metu. Viskozės elastinėje medžiagoje nesiveisia dulkių erkutės, todėl ši pagalvė rekomenduojama žmonėms kenčiantiems nuo alergijos.     Ergonomiškas RIPOSO pagalvės dizainas, suteikia galvai bei kaklui atramą, išlaikant taisyklingą stuburo padėtį. Miego metu mažina sukeliamus nepatogumus, kaip spaudimas ar tempimas. Padeda išvengti galvos bei kaklo skausmų. Sumažina raumenų įtempimą bei nugaros skausmą. Viskozės elastinė medžiaga, dėl savo unikalios struktūros prisitaiko prie Jūsų kūno formos,..
23.40€ 26.00€ Be PVM: 23.40€
iki -50%
RIPOSO grožio pagalvė BEAUTY
  RIPOSO grožio pagalvė „Beauty“ yra specialios formos, kuri padeda išvengti raukšlių susidarymo bei atpalaiduoja įsitempusius kaklo raumenis miego metu! Unikali pagalvės forma su specialiais išgaubimais šonuose, neleis miego metu susidaryti raukšlėms. Papildoma ventiliacija užtikrina geresnę oro cirkuliaciją. RIPOSO pagalvė Beauty pagaminta iš viskozės elastinės medžiagos, kuri prisitaiko prie kūno linijų, taip suteikdama išskirtinę atramą jūsų galvai ir kaklui bei atlaisvindama spaudimo taškus.   Kairėje ir dešinėje pusėse yra įdubos, kurios prisitaiko prie veido formos išlaikydamos galvą tiesi..
23.20€ 29.00€ Be PVM: 23.20€
-50%
RIPOSO pagalvė Aloe Vera 80x40 cm
Ilgoji pagalvė sujungia atramą ir komfortą nauju radikaliu būdu. Ši pagalvė paremia kaklą ir galvą kiekvienoje miego situacijoje ir sumažina spaudimą, kuris sukelia kraujo cirkuliacijos sutrikimus, sukelia skausmą ir trikdo miegą. Daugiafunkcinė pagalvė gali būti pritaikoma įvairiai. Be to, kad ją galima naudoti kaip pagalvę apkabinimui, ji gali pakeisti dvi pagalves dvigulėje lovoje, nes yra ilga ir gali būti naudojama dviejų žmonių vietoj atskirų pagalvių. Taip pat ji gali būti naudojama kaip atraminė pagalvė, skaitant ar žiūrint televizorių lovoje. Ant sofos ilgoji pagalvė yra neprilygstamas kompanionas atramai ir komfortui.     Pagalvė su alavijų ekstraktu suteikia..
10.00€ 20.00€ Be PVM: 10.00€
-20%
Aloe Vera patalynės komplektas kūdikiams
  Antklodžių ir pagalvių audinys užpildytas orui laidžiu alavijų ekstraktu, suteikia jai purumo, o kūdikiui – malonios šilumos pojūtį. Audinys pasižymi antibakterinėmis savybėmis bei veikia raminančiai. Dėl visų šių savybių ryte kūdikis bus žvalus, energingas ir labiau pailsėjęs. „Aloe Vera“ rekomenduojama alergiškiems vaikams.    Privalumai: Minkšta ir patogi. Gerai praleidžia orą. Gaivina ir drėkina odą. Stiprina organizmo atsparumą infekcijoms ir stresui. Teigiamai veikia žmogaus imuninę sistemą. Pagerina savijautą. Galima naudoti ištisus metus. Lengvai prižiūrima. Galima skalbti iki 60 °C temperatūro..
19.20€ 24.00€ Be PVM: 19.20€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 21 (2 puslapių)