iki 40% nuolaida
Čiužiniams
Iki akcijos pabaigos liko:...

Imagem

Šiukšliadėžės

Tinklelis
-30%
Naujiena
Matinis tualeto šepetys
 Matinis tualeto šepetys   Šis tualeto šepetys sukurtas optimaliam naudojimui. Jis yra pagamintas iš itin aukštos kokybės nerūdijančio plieno, kuris padengtas matine danga. Ant jo nelieka jokių pirštų antspaudų. Itin higieniškas, nes turi dangtelį, yra sandarus. Jį lengva valyti ir prižiūrėti. Šepečio šėreliai smulkūs ir aštrūs, tad puikiai pasiekiantys visus kampelius ir puikiai valantys.    Prekės aprašymas:  Pagamintas iš itin aukštos kokybės nerūdijančio plieno Sandarus ir itin higieninis vidus Su dangteliu Padengtas matine danga, tad nelieka piršto antspa..
15.05€ 21.50€ Be PVM: 15.05€
-50%
Naujiena
Tualeto plovimo šepetys
     Prekės aprašymas:  Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno Itin higieninis vidus Pastatomas Lengvai valomas šepetys Patogus Lengva valyti ir prižiūrėti.      APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gaudami užsakymą.  PRISTATYMAS Pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos...
8.00€ 16.00€ Be PVM: 8.00€
-30%
Naujiena
Apvali šiukšliadėžė 3 L
Nerūdijančio plieno šiukšliadėžė su pedalu padės palaikyti tvarką ir optimizuos atliekų rūšiavimą Jūsų namuose   Šiukšlių dėžės dangtis atidaromas koja paspaudus pedalą. Dėl šios priežasties Jums nereikės liesti konstrukcijos. Konstrukcijos dangtis užsidaro švelniai, tolygiai ir tyliai. Šiukšlių dėžė pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Išorė padengta matine danga, tad ant išorės nelieka pirštų antspaudų. Išimamas vidinis konteineris pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir yra 3 litrų talpos.   Prekės aprašymas:  Išorė ..
34.30€ 49.00€ Be PVM: 34.30€
-30%
Naujiena
Mėnulio formos šiukšliadėžė 12 L
Išskirtinio dizaino, mėnulio formos šiukšliadėžė    Tai funkcionali ir stilinga, pedalu aprūpinta šiukšlių dėžė, kuri puikiai tiks bet kokioje aplinkoje. Naudojant pedalą – šiukšliadėžės dangtį atidarysite paprastai jo net nepalietę. Tai higieniškas sprendimas, kuris ypač svarbus kuomet rankose laikote kitus daiktus. Išorė padengta matine danga, tad ant šiukšliadėžės nelieka pirštų antspaudų.  Šiukšlių dėžės turinį ištuštinsite lengvai išimdami vidinį, iš plastiko pagamintą atliekų konteinerį. Vidinis konteineris aprūpintas patogia rankena, to..
32.90€ 47.00€ Be PVM: 32.90€
-50%
Naujiena
Metalinė šiukšliadėžė
                                    Nerūdijančio plieno šiukšlių dėžė                                                                                  Daugiau informacijos apie produktą:    Nerūdijančio plieno šiukšliadėžė su pedalu padės palaikyti tvarką ir optimizuos atliekų rūšiavimą. Šiukšlių dėžės dangtis atidaromas koja paspaudus peda..
11.00€ 22.00€ Be PVM: 11.00€
-30%
Naujiena
Šiukšliadėžė su sensoriumi 30L
Išskirtinio dizaino, aukštos kokybės šiukšliadėžė su integruotu sensoriumi - šiuolaikiškiems namams!   Funkcionali ir stilinga, pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, chromuoto, veidrodinio paviršiaus šiukšliadėžė. Joje yra integruotas sensorius - higieniškas sprendimas, kuris ypač svarbus kuomet rankose laikote kitus daiktus. Jo pagalba nereikia liesti šiukšliadėžės norint ją atidaryti. Ji skirta didesniam šiukšlių kiekiui, jos talpa - 30l. Šiukšlių dėžėje esantis papildomas įdėklas "kibirėlis", leidžia lengvai ir greitai išimti šiuk..
75.60€ 108.00€ Be PVM: 75.60€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)