Imagem

Čiužiniai

Tinklelis
iki -40%
TOP PREKĖ
Čiužinys RIPOSO VERONA 20 cm storio
      Dvipusis čiužinys - vidutinio kietumo su tvirtu putų poliuretano sluoksniu. Integruota 7 zonų ilgaamžių Pocket spyruoklių sistema, kuri suteikia komfortą ir neperduoda šalia miegančio partnerio judesių Tarp spyruoklių bloko ir putų poliuretano yra papildomas sluoksnis, kuris čiužiniui suteikia tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Ilgaamžių Pocket spyruoklių sistema suteikia komfortą ir užtikrina kokybišką miegą. Puikiai prisitaiko prie kiekvieno žmogaus kūno anatomijos, tolygiai paskirsto gulinčio žmogaus svorį. Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, todėl neperduoda šalia miegančio ..
169.40€ 242.00€ Be PVM: 169.40€
iki -45%
Naujiena
Čiužinys RIPOSO HARMONY 20 cm storio
      Riposo Harmony čiužinys – idealus sprendimas poroms, turinčioms skirtingų poreikių! 4 skirtingi kietumo lygiai viename čiužinyje! Pasirinkite norimą kietumo lygį ir atramą, ir mėgaukitės idealiu poilsiu!    7 anatominės komforto zonos, kad jūsų kūnui būtų suteikta tinkama atrama ir jis atsipalaiduotų miego metu.  Profiliuotas pagrindo paviršius užtikrina dar tobulesnį prisitaikymą bei didesnį oro laidumą. Vartomas čiužinio pagrindas. 4 kietumo lygiai: pasirinkite Jums tinkamiausią kietumo lygį. Čiužinio pagrindas sudarytas iš dviejų skirtingų branduolių, todėl Jūs ir Jūsų partneris galite pasirinkti kiekvienam indivi..
195.80€ 356.00€ Be PVM: 195.80€
iki -35%
Naujiena
Čiužinys RIPOSO ROYAL 26 cm storio
      RIPOSO Royal čiužinys – prabanga, idealus prisitaikymas prie kūno formų ir išskirtinis komfortas!   Čiužinio pagrindas sudarytas iš multipocket spyruoklių bloko, kuris užtikrina dar geresnį prisitaikymą prie individualių jūsų kūno formų. Multipocket spyruoklių sistema pasižymi didesniu spyruoklių, įvilktų į kišenes, skaičiumi ir tolygesniu svorio paskirstymu. Įvilktų spyruoklių sistema yra geriausias pasirinkimas, kai norima tikrai kokybiško poilsio. Viena čiužinio pusė yra vidutinio kietumo, su latekso sluoksniu, kuris yra su vertikaliais oro ventiliaciniais kanalais, išdėstytais pagal anatomines žmogaus k..
399.20€ 499.00€ Be PVM: 399.20€
-35%
Naujiena
Čiužinys RIPOSO NATURA COCO 23 cm storio
Pajuskite vėsą ir gaivą savo miegamajame! RIPOSO Natura Coco čiužinys su natūraliu kokoso pluoštu užtikrins tobulą oro pralaidumą! Tai ortopedinis čiužinys, puikiai prisitaikantis prie individualių Jūsų kūno formų. Dvipusis čiužinys, su elastingu putų poliuretanu – viena pusė vidutinio kietumo, kita pusė kieta, su kokoso plaušo sluoksniu. Natūralus kokoso plaušo sluoksnis užtikrina išskirtinį laidumą orui bei vėsos pojūtį visą naktį. Pagrindas sudarytas iš ilgaamžių Pocket spyruoklių bloko, kuris paskirsto kūno svorį tolygiai, kad išvengtumėte nugaros skausmų ir neperduoda šalia miegančio partnerio judesių. Kokoso plau&..
201.50€ 310.00€ Be PVM: 201.50€
-30%
Čiužinys RIPOSO ORTOPEDICAL 22 cm storio
Sukurkite komfortą savo miegamajame! Tai ortopedinis čiužinys, kuris sudaro itin tvirtą atramą stuburui bei atpalaiduoja raumenis. Pagrindas sudarytas iš 7 zonų ilgaamžių Pocket spyruoklių bloko, kuris neperduoda šalia miegančio partnerio judesių. Dvipusis čiužinys. Iš vienos pusės vidutinio kietumo - 3 cm itin elastingų (HR) putų poliuretano sluoksnis, iš kitos pusės kietas - 3 cm  tvirto (HD) putų poliuretano sluoksnis. Aukštis - 22 cm. Užvalkalas daigstytas putlia medžiaga, itin pralaidus orui, užtrauktuku atskiriamas į dvi dalis, nuimamas ir skalbiamas. RIPOSO Ortopedical čiužinys supakuotas vakuuminėje pakuotėje, todėl patogus tr..
219.10€ 313.00€ Be PVM: 219.10€
iki -40%
Čiužinys RIPOSO VISCO 24cm storio
    Integruota 7 zonų ilgaamžių Pocket spyruoklių sistema, kuri suteikia komfortą ir neperduoda šalia miegančio partnerio judesių. Viskozės elastinė medžiaga tolygiai paskirsto kūno svorį bei mažina nugaros, pečių ir klubų skausmus. Dvipusis  čiužinys. Viena pusė - vidutinio kietumo su  3 cm sluoksnio viskozės elastine medžiaga, kita pusė - kieta su 3 cm sluoksniu tvirto (HD) putų poliuretano. Aukštis - 24 cm. Prabangus, ypatingai švelnus, daigstytas Tencel audinio užvalkalas, sutvirtintais kraštais, šoninėmis rankenomis, nuimamas ir skalbiamas, antibakterinis. Vidutinio kietumo / kietas čiužinys. Čiužiniui taikoma 5 metų g..
239.40€ 342.00€ Be PVM: 239.40€
-30%
Čiužinys RIPOSO MILANO 16 cm storio
    Patogus ir tvirtas RIPOSO MILANO čiužinys garantuos Jums kokybišką miegą ir poilsį. Čiužinys atitinka visus ortopedinius bei anatominius reikalavimus. Tolygiai paskirstomas gulinčio žmogaus svoris. Dvipusis - vidutinio kietumo, iš abiejų pusių tvirtas putų poliuretanas. Aukštis - 16 cm. Itin laidus orui, rekomenduojamas žmonėms, turintiems prakaitavimo problemų. Antialergiškas, nesiveisia alergiją sukeliančios dulkių erkutės, todėl miegodami galėsite lengviau kvėpuoti. Švelnus, minkštas, putlus, iš vienos pusės daigstytas čiužinio užvalkalas. Specialus čiužinio apatinės dali..
112.00€ 160.00€ Be PVM: 112.00€
-30%
Čiužinys RIPOSO MEMORY SILVER 18 cm storio
    Sukurkite komfortą savo miegamajame! RIPOSO Memory Silver čiužiniai itin patogūs ir komfortiški. 4 cm sluoksnio viskozės elastinė medžiaga "Memory" tobulai prisitaiko prie kūno, todėl  nugara ir stuburas visada išlieka taisyklingoje padėtyje. Žemiau esantis 13 cm storio putų poliuretano sluoksnis suteikia tvirtą atramą kūnui. Dvipusis čiužinys. Viena pusė - vidutinio kietumo su viskoelastinės medžiagos "Memory" sluoksniu, kita pusė - šiek tiek kietesnė - su tvirto putų poliuretano sluoksniu.  Dar didesnis oro pralaidumas, kuris išgaunamas dėl specialių čiužinio pagrinde esančių kanalų. Na..
189.00€ 270.00€ Be PVM: 189.00€
-35%
TOP PREKĖ
ČIUŽINYS RIPOSO ALOE VERA 19 CM STORIO
  Ilgaamžių Pocket spyruoklių sistema suteikia komfortą ir užtikrina kokybišką miegą. Puikiai prisitaiko prie kiekvieno žmogaus kūno anatomijos, tolygiai paskirsto gulinčio žmogaus svorį. Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, todėl neperduoda šalia miegančio partnerio judesių. Dvipusis - vidutinio kietumo, iš abiejų pusių tvirtas putų poliuretanas. Tarp spyruoklių bloko ir putų poliuretano yra papildomas sluoksnis, kuris čiužiniui suteikia tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Aukštis - 19 cm. Itin laidus orui, rekomenduojamas žmonėms, turintiems prakaitavimo problemų. Antialergiškas, nesiv..
287.30€ 442.00€ Be PVM: 287.30€
-20%
TOP PREKĖ
RIPOSO BABY čiužinys 10 cm storio
RIPOSO BABY čiužinukas užtikrins saldų ir saugų vaikelio miegą! RIPOSO BABY čiužinuko pagrindas yra pagamintas pagal anatominius bei ortopedinius reikalavimus. Viso kūno svoris yra paskirstomas tolygiai, tai padeda formuoti ir taisyklingą stuburą. Vaikelio stuburui suteikiama tinkama atrama. Čiužinukas yra dvipusis – vidutinio kietumo. Čiužinuko pagrindas pagamintas iš tvirto putų poliuretano su ventiliaciniais kanalais, kurie užtikrina nuolatinę oro cirkuliaciją čiužinuko viduje. Ypatingai švelnus ir minkštas, iš vienos pusės daigstytas prabangus Tencel pluošto užvalkalas nedirgina odos, sugeria ir išgarina drėgmę, todėl vaikutis nepra..
69.60€ 87.00€ Be PVM: 69.60€
-40%
Naujiena
Čiužinys - sėdmaišis 9 cm storio
Čiužinys, sėdmaišis ir staliukas - visa tai - vienas čiužinys! Tai - ambicingas multifunkcinis dizainas, universalumas ir komfortas!  Praktiškas naudojant visur: namuose, balkone, vaiko kambaryje, stovykloje, biure ar kelionėje. Ypatingai pasitarnauja sulaukus svečių, kai reikia rasti vietos kur juos susodinti ar paguldyti. Nepakeičiamas ir ilgais vakarais, kai norisi jaukiai įsitaisyti skaitant knygą ar tiesiog pasvajoti! 9 cm storio čiužinys yra vidutinio kietumo. Ištiesto čiužinio matmenys - 90x210 cm.  Čiužinio pagrindas pagamintas iš aukštos kokybės, orui pralaidžios, putų poliuretano medžiagos, kur..
74.40€ 124.00€ Be PVM: 74.40€
-40%
Naujiena
Čiužinys - sėdmaišis 9 cm storio
Čiužinys, sėdmaišis ir staliukas - visa tai - vienas čiužinys! Tai - ambicingas multifunkcinis dizainas, universalumas ir komfortas!  Praktiškas naudojant visur: namuose, balkone, vaiko kambaryje, stovykloje, biure ar kelionėje. Ypatingai pasitarnauja sulaukus svečių, kai reikia rasti vietos kur juos susodinti ar paguldyti. Nepakeičiamas ir ilgais vakarais, kai norisi jaukiai įsitaisyti skaitant knygą ar tiesiog pasvajoti! 9 cm storio čiužinys yra vidutinio kietumo. Ištiesto čiužinio matmenys - 90x210 cm.  Čiužinio pagrindas pagamintas iš aukštos kokybės, orui pralaidžios, putų poliuretano medžiagos, kuri suteikia tvirtą atramą stuburui. ..
74.40€ 124.00€ Be PVM: 74.40€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 34 (3 puslapių)