iki 50% nuolaida
Čiužiniams
Iki akcijos pabaigos liko:...

Imagem

Puodeliai

Tinklelis
-30%
Naujiena
Puodelis Blue 037
Atsipalaiduokite po dienos darbų, mėgaudamiesi kvapnia arbata ar kava. Karštas gėrimas skanesnis, kai puodelis yra ne tik stilingas, bet ir malonios tekstūros. Jūros tematikos puodeliai puikiai derės prie atostogų interjero. Paįvairinkite savo virtuvės interjerą subtiliais lietaus lašais, mažomis žuvytėmis ar žaismingais burbulais.     Prekės aprašymas: Pagaminti iš itin aukštos kokybės porceliano Išskirtiniai, žaismingi, melsvos spalvos raštai Talpa: 340 ml Patogi ir didelė ąselė, patogiam puodelio laikymui Lengva naudoti ir prižiūrėti.       APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi int..
3.85€ 5.50€ Be PVM: 3.85€
-30%
Naujiena
Puodelis Cool Grey 751
Atsipalaiduokite po dienos darbų, mėgaudamiesi kvapnia arbata ar kava. Karštas gėrimas skanesnis, kai puodelis yra ne tik stilingas, bet ir ergonomiško dizaino, o jei dar lėkštutėje turite savo mėgstamo skanėsto - tobula.   Prekės aprašymas: Pagaminti iš itin aukštos kokybės porceliano Baltos spalvos, su sidabro spalvos viršūnėle Talpa: 250 ml Patogi ir didelė ąselė, patogiam puodelio laikymui Lengva naudoti ir prižiūrėti  Galima plauti indaplovėje     APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gaudami užsakymą.  PRISTATYMAS Pristatymo l..
2.80€ 4.00€ Be PVM: 2.80€
-30%
Naujiena
Puodelis Leaf 365
Atsipalaiduokite po dienos darbų, mėgaudamiesi kvapnia arbata ar kava. Karštas gėrimas skanesnis, kai puodelis yra ne tik stilingas, bet ir malonios tekstūros. Minimalistiniai natūralios gamtos raštai, suteiks harmonijos jausmą, tad arbata ar kava bus skanesnė, o virtuvės interjeras pripildytas gaivos ir estetikos.     Prekės aprašymas: Pagaminti iš itin aukštos kokybės porceliano Išskirtiniai, žaismingi, laų stiliaus raštai Talpa: 340 ml Patogi ir didelė ąselė, patogiam puodelio laikymui Lengva naudoti ir prižiūrėti.       APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininky..
3.50€ 5.00€ Be PVM: 3.50€
-30%
Naujiena
Puodelis Marocco 358
Atsipalaiduokite po dienos darbų, mėgaudamiesi kvapnia arbata ar kava. Karštas gėrimas skanesnis, kai puodelis yra ne tik stilingas, bet ir malonios tekstūros. Marokietiško stiliaus puodeliai, leis mėgautis skaniu gėrimu, o žaismingi, simetriški raštai lavins Jūsų kūrybiškumą ir minčių laisvę. Palepinkite save įsigydami porcelianinius puodelius kiekvienai dienai!     Prekės aprašymas: Pagaminti iš itin aukštos kokybės porceliano Išskirtiniai, marokietiško stiliaus raštai Talpa: 340 ml Patogi ir didelė ąselė, patogiam puodelio laikymui Lengva naudoti ir prižiūrėti.       ..
3.50€ 5.00€ Be PVM: 3.50€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)