iki 40% nuolaida
Čiužiniams
Iki akcijos pabaigos liko:...

Imagem

Inhaliatoriai

Tinklelis
Inhaliatoriaus puodelis
Plastikinis, dviejų dalių, anatomiškai išformuotas, galima sterilizuoti iki 130°C.                APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gaudami užsakymą.  PRISTATYMAS Pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos..
8.00€ Be PVM: 8.00€
-40%
Inhaliatorius
Patogios formos kamera, lengva prijungti ir ištraukti vamzdelį, skirtas inhaliuoti vaikams ir suaugusiesiems. Jei  Jūs kenčiate nuo chroniškų kvėpavimo takų ligų, tokių kaip astma, plaučių uždegimas ar bronchitas, alergija ar padidėjęs jautrumas oro ir aplinkos teršalams, Jums gali būti sunku  kvėpuoti, kvėpavimo problemos  gali sukelti  rimtų sveikatos komplikacijų. CompA·I·R™ Plus  su unikalia OMRON Virtualiųjų  Vožtuvų Technologija ™, kuri leidžia vožtuvams  atsidaryti ir užsidaryti automatiškai  su kiekvienu įkvėpavimu, apsaugo nuo pavojaus iš naujo  įkvėpti jau iškvėptas du..
62.00€ 103.30€ Be PVM: 62.00€
-40%
Inhaliatorius
Patikimas Omron inhaliatorius. Puikus pasirinkimas kiekvienam. Galima naudoti visus vaistus skystoje formoje bei jų tirpalus. Taip pat negazuotą mineralinį vandenį.   Dažnam kosuliui Sinusitui Bronchinei astmai Laringitui Kitų kvėpavimo ligų profilaktikai ir gydymui.            APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gaudami užsakymą.  PRISTATYMAS Pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos..
60.00€ 110.00€ Be PVM: 60.00€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)