Imagem

Kraujospūdžio matuokliai

Tinklelis
Adapteris
Kraujospūdžio matuoklių įjungimui į elektros tinklą...
10.00€ Be PVM: 10.00€
Balionėlis su vožtuvu
Balionėlis su vožtuvais pusiau automatiniams kraujospūdžio matuokliams...
10.00€ Be PVM: 10.00€
-40%
Kraujospūdžio matuoklis
Kraujospūdžio matuoklis OMRON M2 (Žastinis) Automatinis kraujopūdžio matuoklis Nereguliaraus pulso ženklo rodmuo. Yra Intellisence technologija Skaitmeninis skystųjų kristalų ekranas 21 matavimų rezultatų atmintis Vidutinė rankovė: rankos apimtis 22-32 cm Rankovės medžiaga: nailonas Svoris: apie 260 g be elementų Rankovės svoris: apie 120 g Išorės matmenys: apie 104 (plotis) mm × 81 (auk.tis) mm × 129 (ilgis) mm Kliniškai patvirtintas (Tarptautinis protokolas) Pakuotės turinys: pagrindinis prietaisas, vidutinė rankovė, naudojimo instrukcija, saugojimo dėklas, elementų komplektas,garantinis lapas, kraujospūdžio pasas. 3 m..
55.00€ 92.00€ Be PVM: 55.00€
-40%
Kraujospūdžio matuoklis
Kraujospūdžio matuoklis OMRON RS3 (Riešinis)   Dabar  jūs galite būti visiškai tikri, kad gausite tikslius kraujospūdžio duomenis su RS3 dėl įdiegtų naujų aukštesnių technologijų. Jis automatiškai rodo 3 paskutinių matavimų atliktų per 10 min. vidurkį.  Papildomas daviklis atpažįsta bet kokį judėjimą (kuris gali įtakoti matavimo rezultatus). Taip  garantuojamas kiekvieno atlikto matavimo tikslumas. Visos šios savybės užtikrina, kad kraujospūdis bus pamatuotas  tiksliai.    IntellisenseTM technologija - tai ne tik paprasta „Fuzzy logic" pripūtimo sistema. IntellisenseTM technologija - tai greitas matavimas, pato..
70.00€ 116.62€ Be PVM: 70.00€
-40%
Kraujospūdžio matuoklis
Kraujospūdžio matuoklis OMRON M10-IT (Automatinis) Naudotojo parinkimo (A/B/svečio) režimas, 84 matavimų atmintis kiekvienam iš 2-jų (A ir B) naudotojų, išskiriant ryto ir vakaro matavimus. Prijungimas prie PC (personalinio kompiuterio): lengvai atliekamas duomenų spausdinimas, analizė, ar duomenų siuntimas gydytojui. Pridėta USB jungtis ir CD ROM su specialia programa. Aptinka ir parodo nereguliarų pulsą, rodo tik patikimus rezultatus. Didelis 3 laukų ekranas vienu metu parodo visus duomenis. Teksto vietoje - ikonos: kiekvienam lengva suprasti. Automatinis režimas: galimybė automatiškai pamatuoti 3 kartus iš eilės, pasirenkant intervalą tarp..
119.00€ 198.00€ Be PVM: 119.00€
-40%
Kraujospūdžio matuoklis
Kraujospūdžio matuoklis OMRON M2 Basic Skaitmeninis skystųjų kristalų ekranas Paskutinio matavimo rezultato išsaugojimas Svoris: apie 260 g be elementų Rankovės svoris: apie 120 g Išorės matmenys: apie 104 (plotis) mm × 57 (auk.tis) mm × 129 (ilgis) mm Vidutinė rankovė: rankos apimtis 22-32 cm Rankovės medžiaga: nailonas Kliniškai patvirtintas (Tarptautinis protokolas)   Pakuotės turinys: pagrindinis prietaisas, vidutinė rankovė, naudojimo instrukcija, saugojimo dėklas, elementų komplektas,garantinis lapas, kraujospūdžio pasas. 3 metai garantija..
52.00€ 86.63€ Be PVM: 52.00€
-40%
Kraujospūdžio matuoklis
Kraujospūdžio matuoklis OMRON RS6 (Riešinis)   Ypatingai lengvas, plonas  ir tylus, tinka dažnai keliaujantiems. Puikus pasirinkimas gyvenantiems aktyviai. Naujausias kraujospūdžio matuoklis. Šis kompaktiškas prietaisas yra ypač lengvas.  Plono dizaino ir tyliai atliekantis kraujospūdžio matavimą prietaisas, puikiai tinka žmonėms, gyvenantiems aktyviai  ir dažnai keliaujantiems. Jo plonas korpusas ir tylus veikimas daro RS6 visai nepastebimą. Jis išmatuos kraujospūdį bet kur ir niekas nepastebės, kad Jūs tai darote, nes matuoklis veikia labai tyliai. Įdiegtos pačios pažangiausios technologijos, apimant nereguliarų širdies plakimo ir ..
96.00€ 159.94€ Be PVM: 96.00€
-40%
Kraujospūdžio matuoklis
Kraujospūdžio matuoklis OMRON M6 Comfort (Automatinis) Vienas populiariausių automatinių kraujospūdžio matuoklių Omron M6 Comfort - dvigubos patikros ir teisingo rankovės uždėjimo sistemos užtikrina ypatingai aukštą matavimo tikslumą. Kliniškai patvirtintas kraujospūdžio matuoklis padidinta patogia rankove.Tai greičiausio matavimo, maksimalaus komforto ir tikslumo matuoklis. Naujo dizaino matuoklis pasižymi ir naujomis techninėmis ypatybėmis. M6 Comfort turi teisingo rankovės uždėjimo indikatorių, specialus simbolis ekrane pažymi, ar rankovė apvyniota tinkamai. Vienintelė unikalios formos rankovė uždedama vienu judesiu lengvai ir tiksliai, tinka ir vidutiniam, ir didelia..
84.00€ 140.00€ Be PVM: 84.00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)