iki 50% nuolaida
Čiužiniams
Iki akcijos pabaigos liko:...

Imagem

Stalo įrankiai

Tinklelis
-30%
Naujiena
Arbatos šaukštelis 1 vnt. 595
Šis arbatos šaukštelis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Puikiai atrodys ant jūsų stalo.    Prekės aprašymas:  Pagamintas iš itin aukštos kokybės nerūdijančio plieno Modernaus dizaino Patogus laikyti rankoje Galima plauti indaplovėje        APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gaudami užsakymą.  PRISTATYMAS Pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos..
1.40€ 2.00€ Be PVM: 1.40€
-30%
Naujiena
Kavos šaukštelis 1 vnt. 601
Šis kavos šaukštelis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Puikiai atrodys ant jūsų stalo.    Prekės aprašymas:  Pagamintas iš itin aukštos kokybės nerūdijančio plieno Modernaus dizaino Patogus laikyti rankoje Galima plauti indaplovėje        APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gaudami užsakymą.  PRISTATYMAS Pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos..
1.40€ 2.00€ Be PVM: 1.40€
-30%
Naujiena
Peilis 1 vnt. 564
Su šiuo peiliu patogiai ir be jokio vargo atpjausite bet kokį maistą. Jis taip pat puikiai atrodys ant jūsų stalo.    Prekės aprašymas:  Pagaminta iš itin aukštos kokybės nerūdijančio plieno Lengvai valoma Galima plauti indaplovėje     APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gaudami užsakymą.  PRISTATYMAS Pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos..
2.24€ 3.20€ Be PVM: 2.24€
-30%
Naujiena
Šakutė 1 vnt. 588
Su šia šakute patogiai ir be jokio vargo pakabinsite bet kokį maistą. Ji taip pat puikiai atrodys ant jūsų stalo.    Prekės aprašymas:  Pagaminta iš itin aukštos kokybės nerūdijančio plieno Lengvai valoma Galima plauti indaplovėje     APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gaudami užsakymą.  PRISTATYMAS Pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos..
2.45€ 3.50€ Be PVM: 2.45€
-30%
Naujiena
Šaukštas 1 vnt. 571
Su šiuo šaukštu be jokio vargo pakabinsite net tik sriubą, bet ir salotas. Be to, jis puikiai atrodys ant jūsų stalo.    Prekės aprašymas:  Pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno  Galima plauti indaplovėje Patogus naudoti Modernaus dizaino     APMOKĖJIMAS Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gaudami užsakymą.  PRISTATYMAS Pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos..
2.45€ 3.50€ Be PVM: 2.45€
-30%
Naujiena
Stalo įrankiai  24 vnt. 479
Tikriausiai nei vienas didelės šeimos pietų stalas ar vakarienė su dideliu būriu draugų neįsivaizduojami be estetiškų stalo įrankių, lėkščių ir kitų maisto serviravimo priemonių. Elegantiškas, dailus ir prabangus virtuvės įrankių rinkinys, ne tik patogus naudoti, tačiau ir suteiks Jūsų stalui elegantiškos prabangos. Aukštos kokybės nerūdijantis plienas užtikrins ilgametį įrankių blizgesį ir atsparumą braižymuisi.    Prekės aprašymas: Išskirtinio dizaino, su sidabro spalvos detalių raštu. Itin aukštos kokybės nerūdijančio plieno stalo įrankių rinkinį sudaro: 6 vnt. pietų šaukštai; 6 vnt. piet..
27.30€ 39.00€ Be PVM: 27.30€
-30%
Naujiena
Stalo įrankiai 24 vnt. 557
Tikriausiai nei vienas didelės šeimos pietų stalas ar vakarienė su dideliu būriu draugų neįsivaizduojami be estetiškų stalo įrankių, lėkščių ir kitų maisto serviravimo priemonių. Elegantiškas, dailus ir prabangus virtuvės įrankių rinkinys, ne tik patogus naudoti, tačiau ir suteiks Jūsų stalui elegantiškos prabangos. Aukštos kokybės nerūdijantis plienas užtikrins ilgametį įrankių blizgesį ir atsparumą braižymuisi.   Prekės aprašymas:  Išskirtinio minimalistinio dizaino, su aukso detalių raštu. Itin aukštos kokybės nerūdijančio plieno stalo įrankių rinkinį sudaro: 6 vnt. pietų šaukštai; 6 vnt...
48.30€ 69.00€ Be PVM: 48.30€
-30%
Naujiena
Stalo įrankiai sidabro spalvos 24 vnt. 540
Tikriausiai nei vienas didelės šeimos pietų stalas ar vakarienė su dideliu būriu draugų neįsivaizduojami be estetiškų stalo įrankių, lėkščių ir kitų maisto serviravimo priemonių. Elegantiškas, dailus ir prabangus virtuvės įrankių rinkinys, ne tik patogus naudoti, tačiau ir suteiks Jūsų stalui elegantiškos prabangos. Aukštos kokybės nerūdijantis plienas užtikrins ilgametį įrankių blizgesį ir atsparumą braižymuisi.   Prekės aprašymas:  Išskirtinio dizaino, su sidabro spalvos detalių raštu. Itin aukštos kokybės nerūdijančio plieno stalo įrankių rinkinį sudaro: 6 vnt. pietų šaukštai; 6 vnt. piet..
44.80€ 64.00€ Be PVM: 44.80€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)